کوکی می‌خواهید؟

ما برای ارائه محتوای شخصی و تبلیغات و نیز برای ارتباط با سرویس‌های اجتماعی و جهت آنالیز ترافیک سایت خود از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم. شما در صورت ادامه، این موضوع را قبول می‌نمایید. بیشتر بدانید

آیس‌وارپ نسخه Epos
آپدیت نوامبر ۲۰۲۳
دوست هوش مصنوعی برای بهبود بهره‌وری روزانه شما می‌آید.
ChatGPT از شرکت OpenAI در مکاتبات روزانه شما مفید واقع می‌شود.
آیس‌وارپ با استفاده از نوآوری جدید برای کمک به استفاده‌های روزانه، ChatGPT را در دیالوگ‌های تحریر ایمیل، چت و تیم‌چت و همچنین در داکیومنت ادغام می‌کند. هنگامی که قفل هوش مصنوعی را باز کنید، به طور جادویی به شما در پاسخ به ایمیل‌ها، ترجمه، نگارش اسناد و موارد دیگر کمک خواهد کرد.
سناریو‌های استفاده از هوش مصنوعی
ChatGPT ادغام شده در آیس‌وارپ که به سهولت در دسترس می‌باشد امکانات مناسبی را به شرح زیر ارائه می‌دهد:
پیشنهاد پاسخ
هنگامی که به یک ایمیل طولانی پاسخ می‌دهید، ChatGPT می‌تواند پاسخی را بر اساس کل مکالمه‌ی قبلی پیش‌نویس کند، بنابراین هیچ نکته مهمی را از دست نمی‌دهید.
سریع یک خلاصه ایجاد کنید
برای کمک به فهم سریع اصل یک ایمیل طولانی، ChatGPT می‌تواند خلاصه‌ای کوتاه داشته ایجاد کند، نکات کلیدی را برجسته کرده و شما را قادر سازد تا به سرعت روی آنها عمل کنید.
ترجمه
نیازی به کپی و انتقال ایمیل‌های زبان خارجی خود به برنامه‌های ترجمه متن نیست، این ویژگی به صورت یکپارچه متن ایمیل را به 100 زبان درجا ترجمه می‌کند.
سابقه ماندگار چت با هوش مصنوعی
کل تاریخچه درخواست ChatGPT شما ذخیره شده می‌شود. بنابراین وقتی پاسخی به ایمیل فرستاده شده با کمک هوش مصنوعی دریافت می‌کنید، ربات چت می‌تواند مکالمه قبلی ChatGPT شما را که به رشته ایمیل مرتبط است، پیگیری کند.
نرم‌افزار موبایل بروز شده
هم اکنون شامل یادداشت
بروزرسانی جدید برنامه تلفن همراه آیس‌وارپ اکنون شامل مدول جدید نوت‌برداری، صفحات بازطراحی شده و منوی مقدماتی است. جابجایی بین مدول‌های آیس‌وارپ در موبایل نمی‌تواند از این آسان‌تر باشد!
ایمیل دریافتی را برای زمانی بعد به تعویق بیندازید
ویژگی فوق‌العاده مفید Snooze ایمیل به آیس‌وارپ می‌آید و به شما این امکان را می‌دهد که صندوق ورودی خود را با ایمیل‌هایی که در حال حاضر باید روی آنها تمرکز کنید خوب و مرتب نگه دارید و ایمیل‌های دیگر را به بعد موکول نمایید. همیشه
روی آنچه نیاز به توجه فوری شما را دارد تمرکز کنید.
لابی برای
کنفرانس شما
حالت جدید لابی در کنفرانس‌ها، یک اتاق انتظار مجازی برای کنفرانس‌های شما اضافه می‌کند تا امنیت آن‌ها را با کنترل شما بر افرادی که وارد کنفرانس می‌شوند، افزایش دهد.
مهاجرت از مایکروسافت 365 بسیار آسان‌تر می‌شود
ویژگی جدید انتقال خودکار ما با استفاده از پل API Graph به آیس‌وارپ به مدیران کمک می‌کند تا داده‌های کاربر را راحت‌تر از Microsoft 365 به آیس‌وارپ منتقل کنند. ما همه چیز را به جز Teams انتقال می‌دهیم.