کوکی می‌خواهید؟

ما برای ارائه محتوای شخصی و تبلیغات و نیز برای ارتباط با سرویس‌های اجتماعی و جهت آنالیز ترافیک سایت خود از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم. شما در صورت ادامه، این موضوع را قبول می‌نمایید. بیشتر بدانید

هوش مصنوعی به شما در آیس‌وارپ کمک می‌کند
با زدن بر روی ChatGPT، ویژگی‌های هوش مصنوعی فراهم شده در آخرین نسخه آیس‌وارپ به شما کمک می‌کند تا به ایمیل‌ها پاسخ دهید، پیام خود را به دیگران منتقل کنید، ترجمه، نوشتن اسناد و موارد دیگر را انجام دهید. و این تازه شروع سفر هوش مصنوعی ماست. ویژگی‌ها و ادغام‌های بیشتری در راه است.
سناریوهای استفاده از هوش مصنوعی
به دنبال نماد AI buddy باشید تا اقدامات خاص را در رابط/برنامه‌های آیس‌وارپ فراهم کنید:
پیشنهاد پاسخ
هنگامی که به یک ایمیل طولانی پاسخ می‌دهید، ChatGPT می‌تواند یک پاسخ را بر اساس کل ایمیل پیش‌نویس کند، بنابراین هیچ نکته مهمی را از دست نمی‌دهید. و از آنجایی که کل تاریخچه درخواست ChatGPT شما حفظ می‌شود، همیشه می‌توانید با چت‌بات از جایی که کار را متوقف کرده‌اید ادامه دهید.
منظورتان را کاملاً واضح بیان کنید
برای اطمینان از اینکه ایمیل‌ها، پست‌های تیم‌چت و چت‌های شما افکار شما را به طور خلاصه می‌رسانند، میانبرهای ChatGPT تعبیه‌شده به شما اجازه می‌دهند لحن خود را تغییر دهید، استایل نوشته خود را بهبود ببخشید، نوشته‌های خود را کوتاه‌تر یا طولانی‌تر کنید، و حتی آن‌ها را بولت بندی کنید.
سریع یک خلاصه ایجاد کنید
برای کمک به فهم سریع اصل یک ایمیل طولانی، ChatGPT می‌تواند خلاصه‌ای کوتاه داشته ایجاد کند، نکات کلیدی را برجسته کرده و شما را قادر سازد تا به سرعت روی آنها عمل کنید.
ترجمه
نیازی به کپی و انتقال ایمیل‌های زبان خارجی خود به برنامه‌های ترجمه متن نیست، این ویژگی به صورت یکپارچه متن ایمیل را به 100 زبان درجا ترجمه می‌کند.
سابقه ماندگار چت با هوش مصنوعی
کل تاریخچه درخواست ChatGPT شما ذخیره شده می‌شود. بنابراین وقتی پاسخی به ایمیل فرستاده شده با کمک هوش مصنوعی دریافت می‌کنید، ربات چت می‌تواند مکالمه قبلی ChatGPT شما را که به رشته ایمیل مرتبط است، پیگیری کند.

آیس‌وارپ در یک نگاه

ویژگی های آیس‌وارپ چگونه در برنامه روزانه شما قرار می گیرد.

آیس‌وارپ را کشف کنید